Anasayfa / Kategorisiz / BAŞKAN TEPE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
Belediye Başkanımız Ulaş Tepe, ilçemizdeki muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi. 2019 yılının değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda Başkan Tepe, ilçedeki çalışmalar hakkında detaylı bir şekilde bilgi paylaşımında bulundu.

YATIRIMLARIN ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ KALDIRIYORUZ

Gerçekleştirilen çalışmalarda bu güne kadar düzgün bir strateji belirlediklerini ifade eden Başkan Tepe, "İlçemiz için büyük yatırımların önündeki engelleri kaldırıyoruz. Belediye tarihinin en büyük imar uygulaması atağını gerçekleştiriyoruz. Açtığımız yeni yollar doğalgazın geçeceği güzergâhlar üzerinde. Uygulama yoksa yatırımcıyı ilçeye çekme şansımız yok. Doğalgaz gibi kamu yatırımlarının da gelmesi büyük ölçüde sorunsuz güzergâhların oluşmasına bağlı" dedi.

İLÇEMİZİN MENFAATLERİNİ GÖZETEREK UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ

Gerçekleştirilecek hizmetlerde her kesimin desteğine ihtiyaç olduğunu belirten Başkan Tepe, "Siyaset üstü bir anlayışla ilçemizin menfaatleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Sorunların çözümü noktasında her kapıyı çekinmeden çalıyoruz. Bugüne kadar uyguladığımız bu çözüm odaklı samimi yaklaşımla birçok konuda ciddi mesafeler kat ettik. Kano parkurunda çalışmaların başlaması, Kent Meydanı için tarihi konağın tescillenmesi, doğalgazla ilgili gelişmeler, Çikolata Park"ın hızlandırılması, İtfaiye Müfrezesi"nin kurulması gibi birçok işlemde uyumlu yaklaşımımızın rolü var" dedi.

MUHTARLARIMIZ VATANDAŞLA BELEDİYE ARASINDA GÜVENLİ BİR KÖPRÜ

Vatandaşın çalışmalarla ilgili en doğru bilgiyi yerel yönetimler aracılığıyla alabileceğini belirten Başkan Tepe, "Vatandaşlarımızı ilk ağızdan en doğru şekilde bilgilendirmeli ve doğru yönlendirmeliyiz. Bu açıdan sizler vatandaşla aramızda güvenli bir köprü konumundasınız. Mahallelerinizdeki gelişmelerde vatandaşın mağdur olmaması için yönlendirmelerimizi doğru bir şekilde yapmalıyız. Özellikle imar konusunda vatandaşlarımız ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalabiliyor. Kimsenin mağdur olmaması için işlemlerin kanunlara uygun olarak yapılmasında fayda var" dedi.

Başkan Ulaş Tepe çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra muhtarlardan gelen talepleri dinledi ve toplantı hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.
PROJELER

 

                                                                         Tüm Projeler

 

 

 

  Başkan
  Fotoğraf Albümü

  Özgeçmiş

 Belediye
E-mail

 

Vergi Borcu Ödeme

 

Su Borcu Ödeme

 

www.ombudsman2017.org.tr

 

 Projelerimiz

 

Belediye Ne Yapıyor

 

Beyaz Masa

 

Kent Rehberi

 

Konaklama Alanları

 

Meclis Kararları

 

Hizmetlerimiz

   
   
   
 
 

 
KURUMSAL BELEDİYE GÜLYALI İLETİŞİM