Anasayfa / Haberler / 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü


"15 Temmuz, Milli Birlik, Demokrasi ve dayanışma günüdür. 15 Temmuz'un önemini unutmayacağız ve unutturmayacağız. Millet olarak kendi silahlarımızla sırtımızdan vurularak aldığımız yaranın, kaybettiğimiz şehitlerimizin ve 15 Temmuz kahramanlarının kalbimizdeki yeri çok farklı ve çok derindir. Alçak terörist darbecilere, hain FETÖ çetesine karşı hakkı savunmak, milli iradeyi savunmak için hayatlarını siper eden 248 şehidimiz, 2 bin 193 gazimizi minnetle anmak için ne yapsak az gelir. FETÖ'nün terörist bir işgal gücü olarak kurulup büyütüldüğünü çok acı bir şekilde öğrendik ve gördük.

Sayın Cumhurbaşkanımızın dirayetleri sayesinde bu mücadelenin en güçlü şekilde devam etmesi bir teselli kaynağımız olmakla birlikte ülkemiz için bir güvencedir. Fakat hala bu mücadelenin önemini anlamayanlar, gerekli mücadeleyi yürütmeyenler, at izini it izine karıştırarak sulandıranlar, dikkatleri başka yöne çekerek bugünü unutturmaya çalışanlar olduğunu esefle görüyoruz. Bu mücadele siyasi bir dava, siyasi bir mücadele değildir, geçici bir mücadele hiç değildir. Bu bir milli mücadeledir. Devletin bekası meselesidir. Darbe girişimi aslında bir işgal girişimidir. Türk milleti her zaman olduğu gibi hainlere gereken dersi vermiştir.

15 Temmuz'da olduğu gibi her zaman Cumhuriyetimizin, Demokrasimizin ve Milli İradenin yılmaz savunucusu olduğumuzu belirtir, 15 Temmuz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmet duygularımla anar, şükranlarımı sunarım." 

                                                              Talip ŞEN

                                                   Gülyalı Belediye Başkanı
PROJELER

 

 • Çikolata Park Projesi
   Çikolata Park Projesi
         Ordu'nun en önemli gelir ve geçim kaynağı olan fındık ve fındık mamullerinin tanıtımı, satışı ve pazarlanması amacıyla, Gülyalı ilçesinde uygulanması planlanan 'Çikolata Vadisi' projesinin hayata geçirilmesi yönünde çalışmalar hızlandırıldı.
   
 •                                                                          Tüm Projeler

   

   

   

    Başkan
    Fotoğraf Albümü

   Belediye
  E-mail

   

  Vergi Borcu Ödeme

   

  Su Borcu Ödeme

   

  www.ombudsman2017.org.tr

   

   Projelerimiz

   

  Belediye Ne Yapıyor

   

  Beyaz Masa

   

  Kent Rehberi

   

  Konaklama Alanları

   

  Meclis Kararları

   

  Hizmetlerimiz

     
     
     
   
   

   
  KURUMSAL BELEDİYE GÜLYALI İLETİŞİM